Bielany Wrocławskie – kilka słów o Bielanach

Bielany Wrocławskie to wieś położona w województwie dolnośląskim, granicząca od północy z Wrocławiem. Miejscowość jest dość rozległa i nie przypomina w żadnym stopniu typowej polskiej wsi. Mieści się tu wiele supermarketów oraz największe w Polsce centrum handlowe “Aleja Bielany”. W okolicy Bielan Wrocławskich można zobaczyć także kilka ciekawych miejsc. Interesującym zabytkiem architektury sakralnej jest późnogotycki kościół parafialny pw. św. Andrzeja Apostoła, renesansowy dwór z XVI wieku oraz barokowy dwór i spichlerz z XVIII wieku.

Bielany Wrocławskie – ciekawostki

W podwrocławskiej miejscowości swoją siedzibę ma ATM Grupa, przedsiębiorstwo odpowiedzialne za produkcję programów telewizyjnych, teleturniejów i reality show. Jest to także atrakcyjne miejsce do nagrywania seriali. W samych Bielanach Wrocławskich powstają odcinki do “Świata według Kiepskich” oraz “Policjantek i policjantów”. Ponadto w latach 2007-2008 znajdował się tu budynek, w którym kręcono reality show Big Brother.

Bielany Wrocławskie – usługi usterka.pl

Jeśli mieszkasz w Bielanach Wrocławskich i szukasz godnego polecenia fachowca, zapoznaj się z naszą ofertą. Usterka.pl zatrudnia wyłącznie specjalistów z doświadczeniem i uprawnieniami, znajdziesz tu elektryka, hydraulika, gazownika, złotą rączkę i serwis sprzętu AGD. Wybierz dogodny termin oraz interesującą Cię usługę, wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy. Rezerwacja trwa zaledwie kilka chwil, nie wymaga wykonywania połączeń telefonicznych i można jej dokonać o dowolnej porze dnia i nocy. Obsługujemy całe Bielany Wrocławskie oraz najbliższe okolice. Dojazd do klienta jest wliczony w cenę usługi. Dodatkowo decydując się na naszą usługę wiesz, ile zapłacisz za wizytę fachowca. Jako jedni z nielicznych oferujemy jasny i uczciwy cennik usług.

Bielany Wrocławskie – naprawa na dziś

Twoja pralka nie włącza się? A może płyta indukcyjna nie grzeje? Potrzebujesz pilnie elektryka? Nie martw się, jesteś w idealnym miejscu – 7 na 10 zleceń otrzymuje termin na ten sam dzień. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, szybko i sprawnie usuniemy każdą awarię. Serwisanci usterka.pl posiadają przy sobie wiele części zamiennych, dlatego są w stanie dokonać większości napraw od ręki.