language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
pomiary elektryczne Lublin

Sprawdzony Elektryk z miasta Kędzierzyn-Koźle

  Chcesz mieć pewność że elektryk z którego usług korzystasz posiada wszelkie niezbędne uprawnienia? Nie chcesz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich a także zawierzony fachowcowi sprzęt elektryczny? Naszej firmie możesz zaufać, posiadamy wieloletnie doświadczenie i zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców. Nasi pracownicy posiadają wszystkie konieczne uprawnienia, nie musisz obawiać się o jakość wykonanych usług. Oferujemy wykonywanie zarówno mniejszych jak i większych usług elektrycznych. Najlepszy elektryk Kędzierzyn-Koźle, cieszymy się bardzo dobrymi opiniami i szerokim gronem zadowolonych klientów.

  Elektryk świadczący usługi na terenie Kędzierzyna Koźla i w okolicznych miejscowościach. Szybkie terminy – nawet dziś lub jutro. Posiadamy długoletnie doświadczenie, świadczymy kompleksowe usługi elektryczne –  diagnozujemy i usuwamy awarie, dokonujemy okresowego kontrolowania i sprawdzania instalacji elektrycznych i zakładamy nowe instalacje. Gwarancja trwałości i bezpieczeństwa przeprowadzonych napraw. Po wpisaniu hasła elektryk Kędzierzyn-Koźle zajmujemy czołowe pozycje w popularnych wyszukiwarkach. Wystawiamy faktury VAT. 

  Elektryk - cennik

  Elektryk posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik elektryka

  Nazwa usługiCena od
  Montaż i wymiana wyłączników 129 zł
  Montaż i wymiana gniazdek 129 zł
  Wymiana bezpieczników 129 zł
  Montaż i wymiana lamp 129 zł
  Pomiary elektryczne 299 zł
  Instalacja domofonów 129 zł
  Podłączanie płyt indukcyjnych 129 zł
  Pogotowie elektryczne 129 zł
  Wymiana tablicy rozdzielczej (do 24 modułów) 599 zł
  Przesunięcie gniazdka (do 1m) 178 zł
  Usuwanie awarii elektrycznych 129 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: części czekają na miejscu, bez przeróbek instalacji, usługa trwa do godziny. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Kędzierzyn-Koźle

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.