language flag
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj

Kędzierzyn- Koźle to obecnie jest miejscowość, w której powstaje zasadniczo coraz więcej różnego rodzaju firm. Co jest tutaj szczególnie istotne to fakt, że takie firmy posiadają bardzo różnorodne instalacje lektryczne, które nieraz są mocno przeciążone z uwagi na ilość podłączonych do nich urządzeń. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby regularnie do firmy przychodził elelktryk z uprawnieniami, który będzie w stanie ocenić jakość instalacji.

Elektryk z uprawnieniami - cennik

Elektryk z uprawnieniami wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Punktualnie odwiedził mnie bardzo miły Pan Adrian, mimo komplikacji został trochę dłużej i sprawdził wszystkie możliwości. Finalnie otrzymałem kompletna i fachową opinie oraz informacje o dalszych krokach. Niestety mój sprzęt nie nadawał się do naprawy :c Za to z obsługi jestem niesamowicie zadowolony! Gorąco wszystkim polecam. Plus świetny sposób rezerwacji (kilka kliknięć, nie trzeba z nikim rozmawiać), a pozniej smsowe powiadomienia.

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Kędzierzyn-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Elektryk Kędzierzyn-Koźle praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.