language flag
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj

Kędzierzyn-Koźle to miejscowość , w której niestety można jeszcze dość często spotkać się z dość starymi instalacjami elektrycznymi. Trzeba tu stanowczo podkreślić, że bardzo istotne jest to, aby takie instalacje elektryczne znajdowały się pod stałą kontrola i aby były wymienione na czas. Dlatego też warto zadbać o usługi osoby określanej jako elektryk z doświadczeniem, który sprawdzi taką instalację.

Instalacje elektryczne - cennik

Instalacje elektryczne wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Pan Jarosław był bardzo miły i wyrozumiały :)

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Kędzierzyn-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Elektryk Kędzierzyn-Koźle praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.