pomiary elektryczne Lublin

Wydaje Ci się, że nie ma potrzeby robienia regularnych pomiarów elektrycznych? To nie jest oparte na faktach działanie. Pomiary elektryczne instalacji elektrycznej są obowiązkowe i regulowane prawnie. Mamy specjalną ustawę, która na właścicieli domów i mieszkań nakłada obowiązek ustawowy dokonywania regularnych pomiarów elektrycznych. Awarie instalacji elektrycznej, wynikające z zaniedbań potrafią być koszmarne w skutkach i naprawdę niebezpieczne. Pomiary elektryczne powinny być wykonywane raz na 5 lat. Tym zadaniem doskonale, jeśli zajmie się elektryk Szczecin.

Pomiary elektryczne - cennik

Pomiary elektryczne wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Polecam Pana Grzegorza, bardzo dobry i sprawny fachowiec w dziedzinie elektrycznych instalacji domowych.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Elektryk Szczecin praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.