language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
wymiana bezpieczników

Natychmiastowe odcięcie energii elektrycznej w sytuacji, gdy pojawi się przepięcie lub przeciążenie, to najważniejsze zadanie Twoich bezpieczników. Twoje bezpieczniki po prostu muszą działać sprawnie, aby zapewnić bezpieczeństwo tobie i Twoim bliskim. Niekiedy z powodu usterki lub podczas remontu pojawia się konieczność wymiany bezpieczników. W sytuacji, gdy odbywa się wymiana bezpieczników należy zwrócić uwagę na specyfikę oznaczeń instalacji elektrycznych. Wymiana bezpieczników, to zadanie dla fachowców. Mieszkańcy Szczecina najczęściej decydują się na to, aby wykonał to fachowiec, elektryk Szczecin.

Wymiana bezpieczników - cennik

Wymiana bezpieczników wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Bardzo fajna opcja. Taki „UBER” do napraw sprzętu. Szybka i bardzo sprawna naprawa. I najważniejsze dla mnie to płatność kartą. Polecam 

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Elektryk Szczecin praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.