language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
montaż i wymiana lamp

Lampy dzisiaj są przez mieszkańców miejscowości Ząbki traktowanie nie tylko po prostu jako źródło światła, lecz również oczywiście jako ważny element dekoracyjny mieszkania. Z tego też powodu obowiązkowym punktem każdego remontu, staje się montaż i wymiana lamp. W końcu muszą one pasować do nowego designu prawda? Pojawia się tylko jeden problem, o którym trzeba pamiętać. Mianowicie, o ile wybór lamp można przeprowadzić samodzielnie, o tyle montaż i wymiana lamp to domena fachowca, jakim jest elektryk.

Montaż i wymiana lamp - cennik

Montaż i wymiana lamp wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Elektryk obsługujący miasto Ząbki i okolice (w tym całe Mazowieckie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Rzetelna i szybka obsługa. Serwisant był bardzo pomocny i wykazywał sporo inicjatywy przy naprawie. Uczciwy i klarowny cennik. Podstawowe elementy hydraulik miał ze sobą, przez co nie była konieczna wyprawa do sklepu.

Miasto Ząbki

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Ząbek w województwie Mazowieckie. Zobacz: Elektryk Ząbki praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.