gazownik

Gazownik z Obornik Śląskich (województwo Dolnośląskie) oferuje naprawy i serwis 7 dni w tygodniu, czyli również w sobotę i niedzielę oraz w święta. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Oferujemy gwarancję na wykonane usługi i zazwyczaj bezpłatny dojazd. Diagnoza wykonywana jest na miejscu u klienta. Za usługę możesz zwykle zapłacić kartą i gotówką, a duże firmy mogą zapłacić przelewem.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Ciechlowice
  • Żytno

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi fachowcami, którzy posiadają niezbędne uprawnienia.
Oferujemy nasze usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i małym i dużym firmom, osiedlom, spółdzielniom, budynkom komercyjnym i zarządcom najmu.
Dokładny koszt wizyty możesz sprawdzić w trakcie rezerwowania usługi poprzez formularz zgłoszeniowy. Umawiając usługę telefonicznie, cena jest uzależniona od Twoich ustaleń z fachowcem.
Zapewniamy szeroki zakres prac gazowniczych. Oferujemy między innymi usuwanie nieszczelności, serwis pieców, tworzenie i modernizację instalacji gazowych czy podłączanie kuchenek gazowych.
Oczywiście. Obsługujemy całe miasto, a za dodatkową opłatą dojeżdżamy także do pobliskich miejscowości.

Gazownik - cennik

Gazownik posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Miasto Oborniki Śląskie