language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
gazownik

Wciąż bardzo często wybierane są instalacje gazowe. Jest to rozwiązanie popularne, ale też wiąże się z nim pewne ryzyko. Np. nieszczelna instalacja gazowa w domu lub mieszkaniu może grozić wydzielanie się substancji do powietrza. Mieszkańcy Szczecina przykładają dlatego ogromną wagę do tego, aby ich instalacje gazowe działały bez zarzutu i były dla nich bezpieczne. Obsługę instalacji gazowych gwarantuje wykwalifikowany hydraulik Szczecin. Mieszkańcy, gdy chodzi o instalacje gazowe decydują się nie tylko na montaż ale również na regularną ich modernizację oraz serwisowanie.

Instalacje gazowe - cennik

Instalacje gazowe wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Gazownik obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Zaangażowanie, pełny profesjonalizm, kultura osobista

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Gazownik do obsługi miasta Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Gazownik Szczecin praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.