Gryfino – to warto wiedzieć

Gryfino jest miastem w województwie zachodniopomorskim, które otrzymało prawa miejskie w 1251 roku. Mieszka tu ponad 21 tysięcy mieszkańców. Od granicy z Niemcami oddziela Gryfino tylko Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry.

Gryfino – to warto zobaczyć

Będąc w Gryfinie warto odwiedzić Kościół Narodzenia NMP. Na uwagę zasługuje Brama Bańska wybudowaną w XIV wieku, mury obronne z przełomu XIV i XV wieku, budynek poczty oraz Pałacyk pod Lwami. Ponadto w Gryfinie mają swój początek liczne szlaki turystyczne piesze, rowerowe, a nawet wodne. Należą do nich Szlak Woja Żelisława, Szlak Nadodrzański, Szlak Zielona Odra

Gryfino – usługi usterka.pl

Oferujemy szeroki zakres usług z wielu dziedzin, takich jak hydraulika, elektryka, informatyka, ślusarstwo, wykończenia wnętrz, klimatyzacja, serwis AGD oraz wiele innych. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców z okolicy, gwarantując naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Ponadto umożliwiamy wygodną rezerwację usług online oraz zapewniamy krótki czas oczekiwania na realizację wizyty.

Gryfino – obsługiwane lokalizacje

Dojeżdżamy pod każdy adres na terenie miasta. Dodatkowo obsługujemy klientów z pobliskich miejscowości, doliczając koszt dojazd do finalnej ceny za usługę.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Dolny Taras
  • Górny Taras
  • Południe
  • Tywina