language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
montaż i wymiana spłuczek

W Twojej toalecie spłuczka nie działa prawidłowo? Może być kilka powodów takiego stanu rzeczy. Może doszło do uszkodzenia zaworu spłukującego lub odcinającego, może konieczna jest wymiana wężyka do spłuczki lub uszczelki przy zaworze spłukującym. Czy warto ryzykować pogorszeniem sytuacji samodzielną próbą naprawy? Z toalety korzystamy przecież kilka razy dzienne, więc ona musi działać bez zarzutu. Wymiana i naprawa spłuczek to usługa, którą świadczy hydraulik Aleksandrów Łódzki.

Wymiana i naprawa spłuczek - cennik

Wymiana i naprawa spłuczek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Hydraulik obsługujący miasto Aleksandrów Łódzki i okolice (w tym całe Łódzkie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Klasa Panów wyprzedza okolicę o kilka lat!

Miasto Aleksandrów Łódzki

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Hydraulik do obsługi miasta Aleksandrowa Łódzkiego w województwie Łódzkie. Zobacz: Hydraulik Aleksandrów Łódzki praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.