hydraulik

Sprawdzony Hydraulik z Kędzierzyna-Koźle

  Zauważyłeś w swojej łazience cieknący syfon? Twoja szafka łazienkowa jest już przemoczona i zniszczona wchłanianiem nadmiaru wody? Zapraszamy do kontaktu, szybko i tanio usuniemy przyczynę usterki. Najczęściej jesteśmy w stanie usunąć awarię już podczas pierwszej wizyty – zazwyczaj wystarcza wymiana uszczelek lub syfonu na nowy. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie przeprowadzanych prac, i błyskawiczne naprawy. Naszym klientom udostępniamy przejrzysty cennik usług. Ceniony hydraulik Kędzierzyn Koźle, cieszymy się dużym gronem stałych klientów.

  Hydraulik świadczący usługi w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach. Fachowe doradztwo, długoletnie doświadczenie w dziedzinie montażu instalacji hydraulicznych, modernizacji aktualnych a także usuwanie różnego rodzaju awarii hydraulicznych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami, gwarantujemy trwałość i bezpieczeństwo przeprowadzonych prac. Po wpisaniu haseł takich jak hydraulik Kędzierzyn-Koźle zajmujemy najwyższe miejsca w wyszukiwarkach. Możliwość płatności kartą płatniczą i gotówką. 

  Pytania i odpowiedzi

  Tak, wykonujemy zakupy na życzenie klientów. Taka usługa przy elementach niskogabarytowych do 5 km od miejsca usługi to koszt 59 zł. Gdy trzeba zamawiać części, usługa zakupów jest bezpłatna, lecz płatna jest kolejna wizyta.
  Tak, na wszystkie usługi udzielana jest gwarancja, ponadto na wszelki materiał obowiązuje gwarancja producenta. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.
  Zwykle dojazd jest w cenie usługi. Jeśli nie posiadamy terminów z bezpłatnym dojazdem, zobaczysz koszt dojazdu podczas zamawiania usługi.
  Zwykle jest to ten sam lub kolejny dzień. Aby sprawdzić szczegóły, skorzystaj z formularza rezerwacji. Zobaczysz dostępne terminy.

  Hydraulik - cennik

  Hydraulik posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik hydraulika w Kędzierzynie-Koźle

  Nazwa usługiCena od
  Montaż i wymiana spłuczek 129 zł
  Montaż i wymiana spłuczek podtynkowych (Geberit itd.) 129 zł
  Wymiana i montaż baterii wodnych 129 zł
  Wymiana i montaż panelu prysznicowego 129 zł
  Podłączanie kuchenek gazowych 159 zł
  Podłączanie pralek 129 zł
  Podłączanie zmywarek 129 zł
  Odpowietrzanie kaloryferów (panelowych) 129 zł
  Pogotowie hydrauliczne 129 zł / godzina
  Udrażnianie rur 299 zł
  Pogotowie kanalizacyjne 299 zł
  WUKO 499 zł
  Wymiana i montaż zaworów 129 zł
  Wymiana i montaż wodomierzy 129 zł
  Naprawa bojlerów (wymiana grzałki) 129 zł
  Wymiana bojlerów do 100l 129 zł
  Wymiana i montaż toalety / kompaktu 129 zł
  Wymiana i montaż prysznica 599 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: części czekają na miejscu, bez przeróbek instalacji, usługa trwa do godziny. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Kędzierzyn-Koźle