language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
montaż i wymiana spłuczek

Awaria spłuczki zdecydowanie jest bardzo niedocenianą awarią przez mieszkańców miejscowości Kędzierzyn- Koźle. O co tutaj tak w zasadzie chodzi? Otóż zasadniczo niesprawna spłuczka najczęściej wiąże się z leniwym strumykiem wody w muszli. Większość osób myśli wówczas, że przecież taki cieniutki strumyk wody nie wymaga specjalisty, jakim jest elektryk na cito, wobec czego wymiana i naprawa spłuczek może zaczekać. Nic jednakże bardziej mylnego – taki cieniutki strumyczek oznacza tak naprawdę całkiem spore szkody finansowe…

Wymiana i naprawa spłuczek - cennik

Wymiana i naprawa spłuczek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Hydraulik obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Bardzo polecam firmę usterka. Zamówiłam wizytę przez stronę na konkretną godzinę i na drugi dzień zjawił się punktualbie serwisant. Indukcja naprawiona :)

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Hydraulik do obsługi miasta Kędzierzyna-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Hydraulik Kędzierzyn-Koźle praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.