language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
montaż i wymiana spłuczek

Napotkałeś na problem związany z Twoją toaletą? Spłuczka nie działa prawidłowo? Może to być wywołane przez co najmniej kilka powodów. Może chodzić m.in. o uszkodzenie zaworu spłukującego lub odcinającego, może być konieczna wymiana wężyka do spłuczki lub uszczelki przy zaworze spłukującym. Powodem uszkodzenia spłuczki może być jej rozregulowanie lub brudne sitko w zaworze odcinającym. Czy warto ryzykować pogorszeniem sytuacji poprzez samodzielne majsterkowanie bez odpowiedniego przygotowania i sprzętu? Z toalety korzystamy przecież kilka razy dzienne. Ona musi działać bez zarzutu. Wymiana i naprawa spłuczek to usługa, którą świadczy hydraulik Pruszcz Gdański.

Wymiana i naprawa spłuczek - cennik

Wymiana i naprawa spłuczek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Hydraulik obsługujący miasto Pruszcz Gdański i okolice (w tym całe Pomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Z pewnością wrócę do Panów. Rzetelna rozmowa i masa doświadczenia!

Miasto Pruszcz Gdański

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Hydraulik do obsługi miasta Pruszcza Gdańskiego w województwie Pomorskie. Zobacz: Hydraulik Pruszcz Gdański praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.