hydraulik

Sprawdzony Hydraulik z Rudy Śląskiej

  Prowadzisz bardzo aktywny tryb życia i dopasowanie dogodnego terminu z fachowcem stanowi dla Ciebie spore wyzwanie? U nas to nie problem, oferujemy innowacyjny serwis online za pośrednictwem którego samodzielnie ustalisz odpowiadający Ci termin, błyskawicznie – nawet dzisiaj lub jutro. Ponadto od początku zaznajomimy Cię z przejrzystym cennikiem usług, nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. W naszej firmie pracują wyłącznie doświadczeni hydraulicy, posiadający odpowiednie kwalifikacje oraz wszelkie konieczne uprawnienia i certyfikaty. Sprawdzony i rzetelny hydraulik Ruda Śląska, obsługujemy także okoliczne miejscowości.

  Poszukujesz dobrego specjalisty w dziedzinie wymian i montażu muszli, kabin prysznicowych, zlewów, umywalek czy brodzików? Świadczymy profesjonalne usługi z dziedziny białego montażu, wszelkie wykonywane przez nas pracę cechuje wysoka estetyka i jakość wykonania. Nasza firma oferuje także większe i mniejsze naprawy hydrauliczne, zakładanie nowych instalacji wodnych oraz obsługę instalacji CO. Oferujemy błyskawiczne terminy wizyt dopasowane do Twoich potrzeb, najbardziej elastyczny i sprawdzony hydraulik Ruda Śląska.

  Pytania i odpowiedzi

  Tak, wykonujemy zakupy na życzenie klientów. Taka usługa przy elementach niskogabarytowych do 5 km od miejsca usługi to koszt 59 zł. Gdy trzeba zamawiać części, usługa zakupów jest bezpłatna, lecz płatna jest kolejna wizyta.
  Tak, na wszystkie usługi udzielana jest gwarancja, ponadto na wszelki materiał obowiązuje gwarancja producenta. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.
  Zwykle dojazd jest w cenie usługi. Jeśli nie posiadamy terminów z bezpłatnym dojazdem, zobaczysz koszt dojazdu podczas zamawiania usługi.
  Zwykle jest to ten sam lub kolejny dzień. Aby sprawdzić szczegóły, skorzystaj z formularza rezerwacji. Zobaczysz dostępne terminy.

  Hydraulik - cennik

  Hydraulik posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik hydraulika w Rudzie Śląskiej

  Nazwa usługiCena od
  Montaż i wymiana spłuczek 129 zł
  Montaż i wymiana spłuczek podtynkowych (Geberit itd.) 129 zł
  Wymiana i montaż baterii wodnych 129 zł
  Wymiana i montaż panelu prysznicowego 129 zł
  Podłączanie kuchenek gazowych 159 zł
  Podłączanie pralek 129 zł
  Podłączanie zmywarek 129 zł
  Odpowietrzanie kaloryferów (panelowych) 129 zł
  Pogotowie hydrauliczne 129 zł / godzina
  Udrażnianie rur 299 zł
  Pogotowie kanalizacyjne 299 zł
  WUKO 499 zł
  Wymiana i montaż zaworów 129 zł
  Wymiana i montaż wodomierzy 129 zł
  Naprawa bojlerów (wymiana grzałki) 129 zł
  Wymiana bojlerów do 100l 129 zł
  Wymiana i montaż toalety / kompaktu 129 zł
  Wymiana i montaż prysznica 599 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: części czekają na miejscu, bez przeróbek instalacji, usługa trwa do godziny. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Ruda Śląska