Lodówka Whirlpool W7 9210 K Aqua, Lodówka Whirlpool W7 921o k aqua

Twoja lodówka nie działa i nie da się jej naprawić? Szukając nowej chłodziarki, Twoją uwagę zwróciła lodówka Whirlpool W7 9210 K Aqua? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego urządzenia? Przeczytaj nasz dzisiejszy wpis.

Lodówka Whirlpool W7 921o k aqua – co wyróżnia lodówkę?

Ta lodówka marki Whirlpool jest wyposażona w technologię Total NoFrost. Dzięki temu urządzenie nie wymaga rozmrażania, ponieważ Total NoFrost zapobiega tworzeniu się szronu i lodu. 6. Zmysł Control utrzymuje stałą temperaturę i wykrywa jej zmiany, na przykład wskutek niedomknięcia drzwi. Technologia EnergySaving zapewnia szybkie przywrócenie optymalnej temperatury wewnątrz chłodziarki, co gwarantuje mniejsze zużycie energii oraz dłuższą świeżość produktów.

Lodówka W7 9210 K Aqua posiada również szufladę Fresh Box+, która jest wyposażona w specjalny suwak kontroli wilgotności. Pozwala on zachować świeżość warzyw i owoców do 15 dni. Z kolei szuflada Fresh Box 0° zapewnia stałą temperaturę 0° w dolnej szufladzie lodówki, dzięki czemu nadaje się do przechowywania świeżych produktów, takich jak ryby, drób czy wędliny. Urządzenie posiada specjalną półkę, która wysuwa się nawet do 12 cm, zwiększając komfort i dostęp do wielu produktów. Całe wnętrze urządzenia jest idealnie doświetlone dzięki żarówkom LED.

Lodówka Whirlpool W7 9210 K Aqua – specyfikacja

Pojemność lodówki wynosi ponad 340 litrów, z tego 237 l chłodziarki i 104 l zamrażarki. Chłodziarka nie należy do najmniejszych, ma bowiem ponad 202 cm wysokości, 59,6 cm szerokości i 67,7 cm głębokości. Zdolność zamrażania lodówki to 10 kg na 24 godziny. Urządzenie marki Whirlpool cechuje klasa energetyczna A++, a poziom hałasu urządzenia wynosi 40 dB.

Lodówka Whirlpool W7 921o k aqua — opinie

W Internecie można znaleźć wiele opinii na temat lodówki Whirlpool W7 9210 K Aqua. Użytkownicy chwalą design chłodziarki oraz jej cichą pracę. Na uwagę zasługuje również pojemność urządzenia oraz jego funkcjonalność. Niestety wiele osób narzeka, że chłodziarka zwyczajnie przestaje chłodzić po kilku miesiącach od zakupu i wymaga serwisowania. Serwis Whirlpool działa jednak sprawnie i szybko usuwa zaistniałe usterki. Są to pojedyncze opinie i jak w przypadku każdego urządzenia, zwyczajnie można trafić na trefny egzemplarz.

Czy warto kupić tę lodówkę? Na rynku znajdziemy wiele innych urządzeń w podobnej cenie (lodówka W7 9210 K Aqua kosztuje około 2100 zł) z lepszymi opiniami. Niemniej sprzęt posiada mnóstwo ciekawych technologii, dlatego w przypadku atrakcyjnych promocji warto zaryzykować i rozważyć jego zakup, ponieważ liczba pozytywnych opinii na temat tej chłodziarki jest naprawdę duża, a komentarze dotyczące awaryjności sprzętu stanowią na ich tle niewielki odsetek.

 

To może Cię zainteresować:

Rozmrażanie lodówki krok po kroku

Piekarnik koło lodówki?

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa lodówek, Serwis AGD