lodówka BESPOKE Samsung

W pełni spersonalizowana lodówka? Teraz to możliwe! Poznaj lodówki Samsung BESPOKE! Co je wyróżnia? Jakie technologie skrywają w sobie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat.

Lodówka Samsung BESPOKE – co to?

Nowa seria lodówek marki Samsung daje możliwość stworzenia urządzenia dopasowanego do naszych potrzeb. Nie tylko pod względem wizualnym, ale również pod kątem wykorzystania przestrzeni. Dostępne są też gotowe modele, dlatego każdy jest w stanie znaleźć idealny produkt dla siebie.

Lodówka Samsung BESPOKE panel do wyboru

Chcesz dopasować front lodówki do kuchni w stylu industrialnym lub rustykalnym? Decydując się na lodówki BESPOKE wybierasz między frontem szklanym lub metalowym. Dostępne są różne kolory frontów w modnych i uniwersalnych barwach, takich jak biel, czerń, beż, błękit, granat, lawenda czy brzoskwinia. Fronty można łączyć dowolnie oraz dokładać dodatkowe moduły, tworząc większą przestrzeń do przechowywania żywności.

Samsung BESPOKE – nie tylko design

Produkty marki Samsung charakteryzuje nie tylko niecodzienny design. Chłodziarki skrywają w sobie najnowsze technologie, które pozwalają przechowywać żywność w jeszcze lepszych warunkach, wykorzystując optymalnie zaprojektowaną przestrzeń. Lodówki BESPOKE charakteryzuje najwyższa klasa energetyczna A, B lub C, co pozwala zmniejszyć koszty eksploatacji. Posiadają także silnik inwerterowy, wpływający na cichą pracę oraz wydłużoną żywotność urządzenia.

Tryb Convertible i strefa CoolSelect

Jednym z ciekawszych rozwiązań w lodówkach BESPOKE jest tryb Convertible. Lodówki Twin Bespoke mają możliwość zamiany zamrażarki na chłodziarkę, a chłodziarki Slim Bespoke pozwalają na włącznie trybu delikatnego mrożenia w całej komorze urządzenia, w zakresie temperatur od -1 do -5 stopni Celsjusza. Strefa CoolSelect umożliwia ustalenie temperatury poszczególnych komór, chłodząc, podmrażając, delikatnie mrożąc i zamrażając jedzenia.

Komora Zero Optimal Fresh+

Lodówki Samsung BESPOKE posiadają komorę Zero Optimal Fresh+ pozwala na zastosowanie stałej temperatury dla całej komory lub trybu podwójnego. W tym przypadku wydzielone zostają dwie strefy z różnym poziomem temperatur. Lewa część komory charakteryzuje się niższą temperaturą niż prawa, co pozwala na dłuższe przechowywanie psującej się szybko żywności, np. mięsa czy ryb.

Humidity Fresh+

Ciekawą propozycją jest również szuflada Humidity Fresh+, zapewniająca odpowiednią wilgotność warzywom i owocom. Wydłuża ich świeżość oraz zachowuje wszystkie właściwości odżywcze. Wilgotność reguluje się za pomocą specjalnego pokrętła, a unikalna konstrukcja pokrywy zapewnia optymalną szczelność szuflady.

Lodówka BESPOKE Samsung cena

Gotowe modele dostępne na rynku są dostępne w różnych cenach. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze lodówki Samsung BESPOKE wraz z cenami:

  • Samsung BESPOKE RB38A7B5322, cena od 3499 złotych;
  • BESPOKE RB38A7B5E22, cena od 3299 złotych;
  • Samsung BESPOKE RB34A6B2F22, cena od 2599 złotych;
  • BESPOKE RB38A7B5C12, cena od 3699 złotych.

Wymienne panele górne i dolne do samodzielnej personalizacji dostępne w różnych kolorach od 149 do 199 złotych za sztukę.

Lodówka Samsung BESPOKE opinie

Czy nowe lodówki Samsung cieszą się dobrymi opiniami? Uwagi różnią się od siebie w zależności od konkretnego modelu, niemniej użytkownicy doceniają pojemność lodówek, ich energooszczędność, piękny design oraz dobre chłodzenie. Bez wątpienia jest to ciekawy produkt, umożliwiający urzeczywistnienie własnych wymagań względem sprzętu AGD.

Szukasz fachowca do naprawy pralki, wybierz nasz serwis lodówek, a z pewnością się nie zawiedziesz!

 

To może Cię zainteresować:

Dlaczego lodówka jest gorąca?

Lodówka nie chłodzi – najczęstsze przyczyny 

Zamrażarka nie mrozi – najczęstsze przyczyny

Dlaczego lodówka się nie wyłącza?

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa lodówek, Serwis AGD