Oborniki Śląskie – to warto wiedzieć

Oborniki Śląskie są miastem w województwie dolnośląskim, należącym do aglomeracji wrocławskiej. Początki miasta sięgają XIII wieku, jednak prawa miejskie otrzymało dopiero w 1945 roku.

Oborniki Śląskie – to warto zobaczyć

Będąc w Obornikach Śląskich warto zwrócić uwagę na kościół parafialny pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz kościół poewangelicki pw. św. Tadeusza Judy i św. Antoniego Padewskiego. Ciekawym miejscem na mapie miasta jest zespół sanatoryjny z XIX wieku, znajdujący się przy ulicy Parkowej. Ponadto warto zobaczyć dom Panien Śląskich, dworzec kolejowy, budynek poczty oraz dawny pałac Schaubertów.

Oborniki Śląskie – usługi usterka.pl

Poszukujesz dobrego fachowca do naprawy pralki lub innego sprzętu AGD? A może planujesz remont mieszkania i szukasz kompleksowej obsługi w tym zakresie? Korzystając z usług usterka.pl możesz liczyć na wsparcie fachowców kilkunastu specjalizacji. Dodatkowo nie musisz dzwonić, żeby umówić wizytę! Wystarczy, że wypełnisz formularz online dostępny na naszej stronie.

Oborniki Śląskie – obsługiwane lokalizacje

Dojeżdżamy pod każdy adres na terenie miasta. Ponadto obsługujemy także klientów z pobliskich miejscowości. W tym przypadku doliczamy koszty dojazdu do ostatecznej ceny za usługę.

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Ciechlowice
  • Żytno