jaka pralka z funkcją pupil, pralki z funkcją pupil, pralka z funkcją usuwania sierści

Właściciele zwierząt często mają problem z utrzymaniem czystości ze względu na wszędobylską sierść pupila. Pojawia się ona na podłogach, dywanach, meblach oraz na odzieży. Sierść na ubraniach trudno usunąć, dlatego większość osób próbuje pozbyć się ich za pomocą specjalnych rolek, szczotek lub używając zwilżonej gumowej rękawicy. Zajęcie jest pracochłonne i nie zawsze skuteczne, jednak na szczęście na rynku są dostępne pralki z funkcją usuwania sierści. Jak to działa i czy to dobry wybór wyłącznie dla posiadaczy zwierząt? Jaka pralka z funkcją pupil będzie dobrym wyborem? Przeczytaj nasz dzisiejszy wpis!

Pralka z funkcją pupil jak to działa?

Zwykle sierść na ubraniach wbija się głęboko, niczym igiełki, dlatego tak trudno ją usunąć. Oczywiście najbardziej jest to widoczne na ciemnych ubraniach i powoduje, że odzież prezentuje się nieestetyczne. Dzięki pralce z funkcją usuwania sierści ten problem zostanie zażegnany. Skuteczność pralki z funkcją pupil opiera się na poszerzaniu włókien materiału. Z rozluźnionej tkaniny łatwiej zostaje usunięta sierść . Jak pralka z funkcją usuwania sierści rozluźnia włókna? Stosując naprzemiennie cykle płukania w wysokiej temperaturze oraz wirowania. Wyższa temperatura niż w standardowych programach prania sprawia, że włókna stają się bardziej elastyczne. Sierść zostaje usunięta wraz z wodą do kanalizacji.

Pralka z funkcją pupil – dla kogo?

Pralka z funkcją usuwania sierści to świetna opcja dla właścicieli wszystkich zwierząt. Sprawdzi się zwłaszcza w okresie wzmożonego linienia, przypadającego na okres wiosny i jesieni. Zachowanie nienagannego wyglądu ubrań pomimo posiadania zwierzątka będzie znacznie łatwiejsze. Pralka z funkcją pupil sprawdzi się również do prania kocyków i narzut, na których również gromadzi się trudna do usunięcia sierść.

Jest to również rozwiązanie dla osób, które gubią sporo włosów oraz dla posiadaczy długich kosmyków. Podobnie jak sierść, często włosy wbijają się w materiał, nieestetycznie zwisają i ciężko usunąć je ręcznie. W chłodniejszych miesiącach wiele osób nosi kurtki podszywane futerkiem lub futra, które również pozostawiają włoski na odzieży. Dzięki funkcji usuwania sierści pozbędziesz się ich w kilka chwil.

Jaka pralka z funkcją pupil?

Na rynku znajdziesz wiele pralek dedykowanych właścicielom pupili. Poszukując najlepszego urządzenia, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną, co zapewni bardziej energooszczędne korzystanie z urządzenia. Nie bez znaczenia są również funkcje dodatkowe. Poniżej przedstawiamy dwa modele, których zakup warto rozważyć, posiadając w domu zwierzątko.

Pralka BEKO PWUV7646XW

To urządzenie o pojemności 7 kg posiada niezawodny silnik inwerterowy oraz niklowaną grzałkę, na której nie osadza się kamień. Wykorzystuje technologię SteamCure, zapewniającą odzieży gładkość i świeżość. Pralka z funkcją pupil jest wyposażona w system Homewiz, umożliwiający sterowanie urządzeniem za pomocą smartfonu lub tabletu. Posiada specjalny program czyszczenia bębna pralki SelfClean, który usuwa osady, resztki detergentów i wszelkie zabrudzenia. Cena od 1699 złotych.

Pralka Amica WA2C914BKiSJD

Pralka o pojemności 9 kg. Oprócz programu pupil, posiada wiele innych, takich jak antyalergiczny, antyroztocza, dziecięcy, bawełna, łatwe prasowanie, sport czy sterylizacja. Dzięki systemowi parowemu SteamPower ubrania są zdezynfekowane i pozbawione zagnieceń. Silnik Logic Drive 3.0 zapewnia dłuższą żywotność pralki oraz cichą pracę. Z kolei funkcja EcoBar informuje o zużyciu wody i energii dla każdego programu. Cena od 1799 zł

Zakup pralki z funkcją pupil to zdecydowanie dobre rozwiązanie dla właścicieli zwierząt, ale nie tylko. Pozwala pozbyć się sierści i włosów z ubrań oraz innych tekstyliów w szybki sposób.

Twoja pralka nie działa? Szukasz fachowca do jej naprawy? Wybierz najlepszy serwis AGD, czyli usługi usterka.pl. Naprawa pralek to nasza specjalność, przekonaj się o tym rezerwując wizytę online!

Przeczytaj również:

Co lepsze? Pralko-suszarka czy suszarka i pralka oddzielnie?

Jak krochmalić w pralce?

Pralka do zabudowy – czy warto?

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa pralek, Serwis AGD