pralki eco bubble samsung, technologia eco bubble, funkcja eco bubble, eco bubble co to jest

Technologia Eco Bubble jest innowacyjnym pomysłem, który cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów pralek. Właściwie co to jest Eco Bubble? Na czym polega ta funkcjonalność urządzenia? Czy warto kupować pralki Eco Bubble? Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się więcej na ten temat.

Funkcja Eco Bubble – co to?

Funkcja Eco Bubble jest dostępna w wielu pralkach Samsung. Ma ona na celu zwiększenie efektywności prania dzięki aktywnym bąbelkom powstającym z połączenia wody, powietrza i detergentów. Tworząca się piana z bąbelków lepiej wnika w tkaniny, szybciej i skuteczniej usuwając zabrudzenia. Delikatna piana nie pozostawia śladów na ubraniach, co ma często miejsce w przypadku tradycyjnych pralek.

Pralki Eco Bubble – jak to działa?

Pralki posiadają specjalny generator, który powoduje tworzenie aktywnych bąbelków z wody, powietrza i detergentu przed rozpoczęciem cyklu prania. Według informacji podanych przez producenta technologia Eco Bubble umożliwia wnikanie piany w materiały nawet 40 razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych pralek. Jednak nie wszystkie urządzenia Samsung są wyposażone w technologię Eco Bubble, dlatego przed zakupem należy zapoznać się ze specyfikacją sprzętu.

Eco Bubble = ochrona środowiska

Pralki Eco Bubble Samsung to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Dzięki aktywnej pianie zużywanych jest mniej detergentów, nie ma konieczności stosowania płynu do płukania, co sprawia, że odprowadzana woda z pralki jest mniej zanieczyszczona. Mniejsze zużycie proszku czy płynu ogranicza wydatki na detergenty oraz powoduje, że wyrzucamy do kosza mniej plastiku.

Pralki Eco Bubble = oszczędność

Urządzenia z funkcją Eco Bubble usuwają zabrudzenia również w niskiej temperaturze 15°C, a to z kolei przekłada się na mniejsze zużycie energii elektrycznej. Dzięki gęstej pianie zmniejsza się również zużycie wody. W przypadku nawet mocnych zabrudzeń nie musisz namaczać tkanin, ponieważ funkcja Eco Bubble radzi sobie nawet z najtrudniejszymi plamami. Nie bez znaczenia jest także bardziej oszczędne zużycie detergentów, zatem urządzenia z technologią Eco Bubble są dedykowane osobom, które szanują planetę i swój portfel.

Pralki Eco Bubble Samsung wydłużają żywotność tkanin

Technologia Eco Bubble traktuje materiały z największą delikatnością, nie rozciągając ich, ani nie mechacąc. Ponadto dzięki dobremu napowietrzeniu wody tkaniny są zmiękczane. To powoduje, że ubrania wolniej się niszczą pomimo regularnego prania, a utrzymują odzież w dobrym stanie na dłużej, unikniesz kosztownej wymiany garderoby.

Przykładowe pralki Eco Bubble

Pralka Samsung EcoBubble WW10T504DAE;

Samsung Slim WW80AA126AX z silnikiem inwerterowym;

Pralka EcoBubble AddWash WW80T654DLH;

Pralka QuickDrive WW90T986ASH.

Zakup pralki Eco Bubble to dobra inwestycja, ponieważ urządzenia Samsung z tą technologią pozwalają zaoszczędzić na rachunkach, detergentach oraz chronią środowisko. Dodatkowo chronią tkaniny i usuwają nawet uporczywe zabrudzenia.

Twoja pralka Samsung nie działa? Szukasz dobrego fachowca do jej naprawy? Wybierz nasz serwis AGD dostępny w większości polskich miast. Gwarancja jakości i zadowolenia!

 

Przeczytaj również:

Pralka parowa – czy warto ją kupić?

Twoja pralka wybija korki podczas prania?

Pralka cieknie od spodu

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa pralek, Serwis AGD