przeprowadzka firm, przeprowadzki firmy, przeprowadzki biurowe

Przeprowadzka firm to zadanie, które wymaga dobrego planu i logistyki. Zmiana lokalizacji biura wiąże się z koniecznością pakowania wielu przedmiotów i dokumentów, jak również znoszeniem i wnoszeniem ich po schodach. Jak przygotować się do przeprowadzki firmy? Dlaczego warto zlecić przeprowadzki biurowe profesjonalnym firmom? Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się więcej.

Przeprowadzka firm – o czym pamiętać?

Przede wszystkim należy zadbać o materiały do pakowania. Ważną kwestią będzie również odpowiednie zabezpieczenie sprzętu biurowego, np. drukarek, niszczarek, laptopów oraz komputerów. Najlepiej sprawdzi się do tego styropian oraz folia bąbelkowa. Dość sporym problemem mogą okazać się dokumenty, dlatego zawczasu warto uporządkować je w segregatorach i koszulkach, aby uniknąć chaosu przy rozpakowywaniu.

Żeby nie zakłócić pracy biura podczas przeprowadzki, pakowanie warto rozpocząć od rzeczy mniej potrzebnych, np. od archiwum dokumentów. Każdy karton należy dokładnie okleić taśmą (również od spodu) i opisać. To pozwoli na dużo sprawniejsze rozpakowanie się w nowym biurze. W przypadku dużych biur warto również pomyśleć nad transportem. Przewożenie przedmiotów samochodem osobowym na kilka tur jest średnio opłacalne i być może zdecydowanie lepszą opcja będzie wynajęcie firmy transportowej, która przewiezie wszystko na jeden raz.

Przeprowadzka firm – dlaczego warto je zlecić firmie?

Przeprowadzki firmy zwykle łączą się z dużym wysiłkiem fizycznym. Noszenie ciężkich kartonów przez osoby, które nie są przyzwyczajone do tego typu prac, przeważnie kończy się bólem pleców i dochodzeniem do siebie przez kilka dni. Decydując się na wynajem pracowników na godziny z usterka.pl unikniesz takich problemów. Współpracujemy z osobami cieszącymi się dobrym zdrowiem, które pojawią się u Ciebie w wyznaczonym terminie i wesprą Cię w różnych działaniach. Wykonujemy takie prace jak przenoszenie mebli, noszenie kartonów, pakowanie kartonów, skręcanie mebli, wnoszenie i znoszenie sprzętu biurowego oraz wielu innych czynności wymagających dobrej kondycji fizycznej. Nasi pracownicy na godziny nie zajmują się transportem, dlatego musisz zatroszczyć się o to we własnym zakresie. Otrzymujesz jednak usługę w bardzo atrakcyjnej cenie, obejmującą pomoc w pakiecie 4- lub 8- godzinnym, co zwykle wystarcza przy takich czynnościach jak przeprowadzki biurowe.

Przeprowadzka firm wymaga nie tylko dobrego planu, ale również wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym. Jeśli nie chcesz lub nie możesz samodzielnie przeprowadzić takich prac, wybierz wynajem pracowników na godziny od usterka.pl. Decydując się na outsourcing pracowniczy nie musisz samodzielnie szukać odpowiednich pracowników do zlecanych prac. Zajmiemy się procesem rekrutacji, zatrudnieniem oraz wypłatą wynagrodzenia wynajętym pracownikom. Nie czekaj i już teraz skorzystaj z naszej oferty, wybierając wynajem pracowników. Zapewniamy również pomoc w przeprowadzkach osobom prywatnym!

To może Cię zainteresować:

Sprzątanie po remontach – jak sprzątać po remoncie?

Wynajem pracowników na godziny – dlaczego warto wybrać outsourcing pracowniczy?

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Wynajem pracowników dla firm, Wynajem pracowników na godziny