language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Twoja pralka Whirlpool nie pobiera wody? Powodem może być uszkodzony wąż dopływowy. Ciężko funkcjonować bez pralki, dlatego nie zwlekaj i już dziś wezwij fachowca. Skorzystaj z naszej oferty naprawa pralek Mysłowice. Być może odwiedzimy Cię jeszcze dziś i sprawnie naprawimy urządzenie.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Aleksandrów Łódzki i okolice (w tym całe Łódzkie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Po 2 latach działania moja pralka odmówiła współpracy. Skorzystałam z pomocy fachowca z usterka.pl z polecenia znajomych. Jestem bardzo zadowolona, pralka działa jak nowa.

Miasto Aleksandrów Łódzki

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Aleksandrowa Łódzkiego w województwie Łódzkie. Zobacz: Serwis AGD Aleksandrów Łódzki praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.