naprawa kuchenek

Uszkodzona kuchenka elektryczna uniemożliwia codzienne funkcjonowanie, dlatego czym prędzej wezwij pomoc fachowca. Jeśli mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim, wybierz naszą ofertę naprawa kuchenek Gorzów Wielkopolski. Najczęściej występujące awarie w trakcie użytkowania kuchenek, to przepalone grzałki lub uszkodzony termostat piekarnika. Szybko zdiagnozujemy problem i sprawimy, ze sprzęt będzie działać jak dawniej.

Naprawa kuchenek - cennik

Naprawa kuchenek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Gorzów Wielkopolski i okolice (w tym całe Lubuskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Fachowiec przyszedł do mnie punktualnie, bardzo kulturalna osoba, z wiedza i umiejętnościami. Fajna atmosfera i problem został usunięty w trakcie jednej wizyty.

Miasto Gorzów Wielkopolski

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Gorzowa Wielkopolskiego w województwie Lubuskie. Zobacz: Serwis AGD Gorzów Wielkopolski praca