naprawa pralek

Twoja pralka nie wiruje? Oprócz zapchanego filtra, powodów takiej awarii może być naprawdę wiele. Przyczyną może być chociażby obluzowany pasek napędowy. Jeśli mieszkasz w Gorzowie i szukasz dobrego serwisu AGD, skorzystaj z naszej usługi naprawa pralek Gorzów Wielkopolski. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z wizyty. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem, które posiadają przy sobie wiele części zamiennych. To gwarantuje szybkie i skuteczne naprawy, zwykle w trakcie jednej wizyty.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Gorzów Wielkopolski i okolice (w tym całe Lubuskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Moja pralka przestała wirować, sprawdziłem filtr, był czysty. Skorzystałem z oferty usterka.pl. Bardzo polecam serwis pralek w Gorzowie wielkopolskim.

Miasto Gorzów Wielkopolski

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Gorzowa Wielkopolskiego w województwie Lubuskie. Zobacz: Serwis AGD Gorzów Wielkopolski praca