language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa zmywarek

Twoja zmywarka nie chce się włączyć? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na kabel zasilający oraz czy nie jest uszkodzone gniazdo. Powodem może być na przykład również niesprawny włącznik. Jeśli szukasz dobrego fachowca do Twojej zmywarki, zaufaj serwisantom od usterka.pl Skorzystaj z naszej usługi naprawa zmywarek Gorzów Wielkopolski, a na pewno się nie zawiedziesz. Zaufały nam już dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów.

Naprawa zmywarek - cennik

Naprawa zmywarek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Gorzów Wielkopolski i okolice (w tym całe Lubuskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Zmywarka działa po naprawie bez zarzutu. Pozdrawiam pana serwisanta z Gorzowa!

Miasto Gorzów Wielkopolski

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Gorzowa Wielkopolskiego w województwie Lubuskie. Zobacz: Serwis AGD Gorzów Wielkopolski praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.