serwis agd

Sprawdzony Serwis AGD z miasta Kędzierzyn-Koźle

  Planujesz zakup nowej pralki i chciałbyś szybko i sprawnie ją podłączyć? Potrzebujesz fachowej porady? Zależy Ci na szybkim terminie wizyty, Twoja stara pralka zepsuła się a brudne pranie zaczęło się piętrzyć? Świadczymy usługi serwisowe sprzętu AGD wszystkich dostępnych na polskim rynku producentów – oferujemy naprawę usterek a także profesjonalny montaż. Przyjmujemy płatności kartą płatniczą oraz gotówką. Innowacyjny serwis AGD Kędzierzyn Koźle – u nas sprawnie samodzielnie umówisz datę wizyty za pośrednictwem serwisu internetowego.

  Serwis AGD działający w Kędzierzynie-Koźlu i okolicznych miejscowościach. Błyskawiczne terminy – nawet dziś lub jutro. Większość napraw przeprowadzamy w ciągu pierwszej wizyty. Naprawiamy sprzęt wszystkich dostępnych na rynku marek. Punktualność, fachowość, miła obsługa i z góry określony cennik. Naprawiamy m.in. pralki, zmywarki, piekarniki i płyty. Usuwamy wycieki ze sprzętu, wymieniamy zużyte części, naprawiamy przyczyny błędów pokazujących się na wyświetlaczach. Po wpisaniu haseł takich jak serwis AGD Kędzierzyn-Koźle zajmujemy pierwsze miejsca w wyszukiwarkach, cieszymy się bardzo dobrymi opiniami klientów. 

  Serwis AGD - cennik

  Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Kędzierzyn-Koźle

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.