language flag
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj

Jesteśmy serwisem AGD świadczącym swoje usługi na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle i jego okolicach. W czym się specjalizujemy? Naszym czołowym zajęciem jest oczywiście naprawa ekspresów do kawy. Dobrze wiemy jak brak porannej kawy wpływa na produktywność, dlatego chcemy pomagać wszykim, którym ekspres odmówił posłuszeństwa. Wszelkie naprawy wykonujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły. Korzystamy ze stałego cennika, więc nie zapłacisz żadnych ukrytych kosztów dodatkowych.

Naprawa ekspresów do kawy - cennik

Naprawa ekspresów do kawy wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Oddałem ekspres do kawy w poniedziałek i miałem go już we wtorek. Oczywiście tego samego tygodnia :)

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Kędzierzyn-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Serwis AGD Kędzierzyn-Koźle praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.