language flag
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj

Lodówka to dzisiaj urządzenie, do którego absolutnie każdy mieszkaniec miejscowości Kędzierzyn- Koźle jest zdecydowanie przyzwyczajony. Jest to tak bardzo rozpowszechnione urządzenie, że w zasadzie to warto wiedzieć, kiedy konieczna jest naprawa takich lodówek. Bowiem serwis AGD to miejsce, do którego warto się zgłosić nie tylko wówczas, kiedy lodówka przestanie zupełnie funkcjonować. Warto także tam się wybrać wtedy, kiedy lodówka zaczyna wydzielać dziwne zapachy, hałasować nadmiernie czy nie chłodzi tak mocno, jak powinna.

Naprawa lodówek - cennik

Naprawa lodówek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Mr. Adrian is sensational: punctual, fast, professional, kind, costs adequate to the quality of the service. I would recommend !!!

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Kędzierzyn-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Serwis AGD Kędzierzyn-Koźle praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.