language flag
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj

Płyty indukcyjne oraz elektryczne są obecnie coraz częściej spotykane w takiej miejscowości jak Kędzierzyn – Koźle. Co więcej, możliwa jest tam także od razu naprawa płyt w punkcie znanym jako serwis AGD. Czym w zasadzie różnią się między sobą te płyty? Otóż indukcyjne zasadniczo są droższe, jednak jeszcze bardziej bezpieczne, bo de facto tam nie nagrzewa się w ogóle płyta, tylko i wyłącznie specjalna podstawa równie specjalnego garnka. Nikt zatem nawet nie ma jak się oparzyć o taką płytę.

Naprawa płyt - cennik

Naprawa płyt wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Replacing the plate with a new gas went without a problem. Mr. fitter was focused and thorough. Finally gas work 😁 I recommend the services of this company.

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Kędzierzyn-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Serwis AGD Kędzierzyn-Koźle praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.