language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa zmywarek

Zmywarka to dawniej był prawdziwy luksus. Dzisiaj jednakże stoi ona w praktycznie każdym kącie kuchni w miejscowości Kędzierzyn- Koźle. Co ją takiego szczególnego wyróżnia? Otóż na pewno zmywarka jest po prostu bardzo wygodnym urządzeniem. Co więcej jednak, gwarantuje nam także znacznie niższe zużycie wody niż przy zwyczajnym zmywaniu. Warto jeszcze dodać, że w Kędzierzynie jest także specjalny serwis AGD, w którym możliwa jest tania i szybka naprawa zmywarek różnego rodzaju – zarówno tych do domu, jak i tych większych do gastronomii.

Naprawa zmywarek - cennik

Naprawa zmywarek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Kędzierzyn-Koźle i okolice (w tym całe Opolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Wymiana płyty na nową gazową przebiegła bez problemu. Pan monter był skupiony i dokładny. W końcu robota przy gazie 😁 Polecam usługi tej firmy. 

Miasto Kędzierzyn-Koźle

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Kędzierzyna-Koźle w województwie Opolskie. Zobacz: Serwis AGD Kędzierzyn-Koźle praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.