Sprawdzony Serwis AGD z miasta Kiełczów

  Interesuje Cię sprawdzony serwis AGD Kiełczów oferujący profesjonalne podłączanie i uruchamianie nowego sprzętu takiego jak pralka, zmywarka czy piekarnik? Zdajesz sobie sprawę, iż niefachowy montaż urządzeń AGD może zakończyć się jego uszkodzeniem i utratą gwarancji? Zaufaj specjalistom, oferujemy montaż i naprawę sprzętu takiego jak pralki, zmywarki, piekarniki czy płyty wszystkich dostępnych na rynku producentów. U nas zapłacisz kartą płatniczą lub gotówką a na życzenie otrzymasz fakturę VAT. 

  Serwis AGD świadczący usługi w Kiełczowie i okolicznych miejscowościach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD wszystkich dostępnych na rynku marek. Naprawiamy sprzęt AGD taki jak zmywarki, piekarniki i płyty. Usuwamy wycieki ze sprzętu, wymieniamy zużyte części, sporządzamy pisemną ocenę sprzętu i naprawiamy przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczach. Najbardziej innowacyjny i sprawdzony serwis AGD Kiełczów – samodzielnie wybierasz termin online znając z góry jasno określony cennik. Możliwość płatności gotówką i kartą płatniczą.

  Serwis AGD - cennik

  Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Kiełczów

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.