serwis agd

Naprawa AGD Łomża

Twoja zmywarka nie domywa naczyń lub nie włącza się pralka? Szukasz dobrego fachowca, który pojawi się u Ciebie jeszcze dziś? Wybierz zatem nasz serwis AGD w Łomży, ponieważ zapewniamy szybkie terminy wizyt i wsparcie najlepszych specjalistów w okolicy. Ponadto możesz liczyć na atrakcyjne ceny usług oraz wygodne płatności kartą.

Naprawa sprzętu AGD Łomża

Decydując się na nasze wsparcie, nie musisz umawiać wizyt telefonicznie. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie. Przekonaj się jakie to proste, poświęcaj na rezerwacje zaledwie dwie minuty!

Naprawa pralek Łomża

Jest Ci pilnie potrzebna pogwarancyjna naprawa pralek Samsung lub serwis pralek Siemens? U nas naprawisz bez trudu urządzenie każdego producenta. Ponadto zajmujemy się serwisem także innych urządzeń gospodarstwa domowego, dlatego skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię:

 • Serwis okapów
 • Naprawa piekarników;
 • Naprawa kuchenek;
 • Serwis suszarek do ubrań;
 • Serwis płyt;
 • Naprawa zmywarek;
 • Naprawa lodówek;
 • Serwis ekspresów do kawy.

Serwis AGD Łomża Stary Rynek

Wpisując w wyszukiwarkę takie frazy, jak „serwis AGD Łomża Prusa” czy „naprawa AGD Łomża Małachowskiego” pojawia się mnóstwo wyników, przez co nie wiesz, czyje usługi wybrać? Decydując się na nasze wsparcie zyskujesz pewność najwyższej jakości usług, o czym świadczą wysokie oceny użytkowników Google oraz pozytywne opinie. Ponadto dojeżdżamy bezpłatnie pod każdy adres na terenie miasta oraz za dodatkową opłatą do klientów z pobliskich miejscowości.

 

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

 • Skowronki
 • Zawady-Przedmieście
 • Rybaki
 • Łomżyca-Przedmieście
 • Rembelin
 • Pociejewo
 • Kraska

Pytania i odpowiedzi

Tak, posiadamy wiele popularnych części. Nie gwarantujemy, że do Twojego modelu część znajdzie się w naszym samochodzie. Gdy trzeba zamawiać części, usługa zakupów jest bezpłatna, lecz płatna jest kolejna wizyta i części.
Tak, na wszystkie usługi udzielana jest gwarancja, ponadto na części obowiązuje gwarancja producenta. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.
Zwykle dojazd jest w cenie usługi. Jeśli nie posiadamy terminów z bezpłatnym dojazdem, zobaczysz koszt dojazdu podczas zamawiania usługi.
Zwykle jest to ten sam lub kolejny dzień. Aby sprawdzić szczegóły, skorzystaj z formularza rezerwacji. Zobaczysz dostępne terminy.

Serwis AGD - cennik

Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Cennik w Łomży

Nazwa usługiCena od
Piekarniki 199 zł / wizyta (jeśli dwie, na drugą -40%)
Pralki 199 zł / wizyta (jeśli dwie, na drugą -40%)
Zmywarki 199 zł / wizyta (jeśli dwie, na drugą -40%)
Serwis płyt grzewczych 199 zł / wizyta (jeśli dwie, na drugą -40%)
Lodówki i zamrażarki 399 zł / naprawa + materiał (sama diagnoza 50% ceny)
Elektryk + Hydraulik 249 zł do 90 minut
Kuchenki i płyty gazowe 229 zł / wizyta (jeśli dwie, na drugą -40%)
Ekspresy do kawy 399 zł naprawa + części lub 149 zł diagnoza
Ekspresy domowe 399 zł naprawa + części lub 149 zł diagnoza
Ekspresy gastronomiczne 499 zł naprawa + części lub 149 zł diagnoza
Okapy 229 zł / wizyta
Suszarki 229 zł / wizyta
Urządzenia gastronomiczne 299 zł / wizyta netto
Konfiguracja RTV 249 zł / godzina
Ceny napraw: Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nie jest konieczna wymiana części; w przeciwnym razie potrzebne są dwie płatne wizyty i część. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

Ceny wymiany: Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: nowa część czeka na miejscu, w przeciwnym razie mogą być konieczne dwie płatne wizyty i zamawianie części lub wyjazd na zakupy. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

Miasto Łomża