Sprawdzony Serwis AGD z miasta Luboń

  Masz problem z awarią płyty indukcyjnej? Twój piekarnik przestał działać z dnia na dzień? Obawiasz się, iż naprawa dużego kuchennego sprzętu AGD jest bardzo skomplikowana i zazwyczaj nierentowna? Zaufaj najlepszym specjalistom, chętnie uchronimy Cię od konieczności kupna nowego, drogiego urządzenia. W większości przypadków jesteśmy w stanie naprawić Twój dotychczasowy sprzęt, najczęściej w ciągu jednej wizyty. Sprawdzony i rzetelny serwis AGD Luboń, zajmujemy czołowe pozycje w popularnych wyszukiwarkach. 

  Serwis AGD działający w Luboniu i okolicznych miejscowościach. Posiadamy długoletnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD wszystkich dostępnych na rynku marek. Naprawiamy zmywarki, pralki, piekarniki, płyty. Większość napraw jesteśmy w stanie przeprowadzić już w ciągu pierwszej wizyty. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia. Gwarancja trwałości i bezpieczeństwa. Po wpisaniu haseł takich jak Serwis AGD Luboń zajmujemy czołowe pozycje w popularnych wyszukiwarkach. Cieszymy się bardzo dobrymi opiniami. Możliwość płatności kartą i gotówką.

  Serwis AGD - cennik

  Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Bocianówko
  • Lasek
  • os. Lubonianka
  • Nowy Luboń
  • Stary Luboń
  • Śródmieście

  Miasto Luboń

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.