language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Twoja pralka nie odprowadza wody? A może nie wiruje? Powodów tego typu problemów może być co najmniej kilka, dlatego skorzystaj z pomocy fachowca. Wybierz nasza usługę naprawa pralek Mikołów. Nasi serwisanci posiadają przy sobie wiele części zamiennych, dzięki czemu są w stanie dokonać większości napraw w trakcie jednej wizyty. Umów błyskawiczną wizytę, wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Mikołów i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Jestem bardzo zadowolona z naprawy pralki.

Miasto Mikołów

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Mikołowa w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Mikołów praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.