Sprawdzony Serwis AGD z miasta Piaseczno

  Zaskoczyła Cię awaria pralki? Zaczynasz denerwować się piętrzącą stertą brudnych ubrań? Zastanawiasz się nad naprawą pralki lub zakupem nowego urządzeniu, ponieważ nie wiesz czy możesz zaufać specjaliście od napraw? Nie wiesz który serwis AGD Piaseczno będzie w stanie sprawnie rozwiązać Twój problem? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, oferujemy naprawę sprzętu AGD wszystkich dostępnych w Polsce producentów. Jesteśmy w stanie usunąć większość usterek trapiących popularne modele pralek już podczas pierwszej wizyty.

  Serwis AGD działający w Piasecznie i okolicznych miejscowościach. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD wszystkich dostępnych na rynku producentów. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty – gwarantujemy trwałość i bezpieczeństwo przeprowadzonych napraw. Usuwamy wycieki ze sprzętu, wymieniamy zużyte części, sporządzamy pisemną ocenę sprzętu i naprawiamy przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczach. Punktualność, fachowość, miła obsługa, z góry określony cennik. Najbardziej innowacyjny serwis AGD Piaseczno – samodzielnie wybierasz termin znając z góry jasno określony cennik.

  Serwis AGD - cennik

  Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Piaseczno

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.