language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Twoja pralka głośno wypompowuje wodę? Być może w pompie odpływowej znajduje się ciało obce. Warto sprawdzić filtr pompy i jeśli coś w nim zalega, usunąć przedmiot. Jeśli to nie pomoże, winowajcą może być na przykład zużyte uszczelnienie wirnika. Jeśli mieszkasz w Pruszczu Gdańskim i zależy Tobie na szybkim serwisie, wybierz naszą usługę naprawa pralek Pruszcz Gdański. Oferujemy błyskawiczne terminy wizyt, ponad 70% wszystkich zleceń realizujemy tego samego dnia. Wypełnij nasz formularz online i sprawdź dostępność fachowców w Pruszczu Gdańskim.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Pruszcz Gdański i okolice (w tym całe Pomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Mieszkam w Pruszczu. Moja pralka przestała wirować, nie znam się na pralkach kompletnie, dlatego wezwałam fachowca. Na usterkę natknęłam się przez przypadek. I jestem bardzo zadowolona z usługi 😊

Miasto Pruszcz Gdański

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Pruszcza Gdańskiego w województwie Pomorskie. Zobacz: Serwis AGD Pruszcz Gdański praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.