language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Twoja pralka Beko nie wypompowuje wody? Urządzenie buczy albo nie wiruje? Są to częste awarie pralek, którym powinien przyjrzeć się specjalista. Skorzystaj z naszej oferty naprawa pralek Ruda Śląska, a zyskasz pewność, że szybko usuniemy usterkę. Zatrudniamy wyłącznie fachowców z doświadczeniem, dla których sprzęt AGD nie ma tajemnic.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Ruda Śląska i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Po wizycie serwisanta z usterki pralka działa bez zarzutu. Polecam.

Miasto Ruda Śląska

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Rudy Śląskiej w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Ruda Śląska praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.