language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Bęben pralki nie obraca się? Być może coś blokuje bęben, na przykład zamek lub inny przedmiot, który nie został usunięty z kieszeni przed praniem. Innym powodem mogą być zużyte szczotki w silniku. Ważne, aby naprawą zajął się sprawdzony serwisant AGD z Rybnika. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi naprawa pralek Rybnik. Oferujemy jasny cennik usług, a dojazd pod wskazany adres na terenie miasta jest już wliczony w cenę usługi.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Rybnik i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Udało mi się umówić fachowca na ten sam dzień. Szybko naprawił pralkę, ponieważ miał przy sobie część zamienną. Polecam.

Miasto Rybnik

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Rybnika w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Rybnik praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.