naprawa suszarek do ubrań

Ubrania po wyjęciu z suszarki są mokre? Jeśli po oczyszczeniu filtra i skraplacza problem nadal się pojawia, wezwij fachowca. Skorzystaj z naszej usługi naprawa suszarek do ubrań Rybnik. Sprawdzimy, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Być może jest uszkodzony czujnik temperatury lub pasek napędowy jest zerwany. Wybierz dogodny termin wizyty, a my zdiagnozujemy problem w kilka chwil.

Naprawa suszarek do ubrań - cennik

Naprawa suszarek do ubrań wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Rybnik i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Pan serwisant super facet. Pożartowaliśmy, a awaria została usunięta w ciągu godziny. Myślę, że skorzystam jeszcze nie raz.

Miasto Rybnik

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Rybnika w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Rybnik praca