language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa zmywarek

Twoja zmywarka nie odprowadza wody? Przyczyną może być na przykład uszkodzenie pompy odpływowej lub zwyczajnie zapchany filtr. Jeśli filtr nie jest zabrudzony, skorzystaj z dobrego serwisu AGD, który sprawnie zdiagnozuje problem. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty naprawa zmywarek Rybnik. Nasi fachowcy do osoby z wieloletnim doświadczeniem, dla który sprzęt AGD nie ma tajemnic.

Naprawa zmywarek - cennik

Naprawa zmywarek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Rybnik i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Moja zmywarka zepsuła się w najmniej odpowiednim momencie, tuż przed wizytą gości, a na mnie czekała sterta talerzy i garnków. Szukałam fachowca na już, ale w Rybniku nie jest to takie proste. Na szczęście pomógł mi serwis AGD od usterka.pl. Dziękuję!

Miasto Rybnik

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Rybnika w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Rybnik praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.