language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Pralka to dzisiaj niezbędne wyposażenie każdego domu w miejscowości Skawina. Jednak, jak każde urządzenie, niestety pralki czasami się psują. Po czym można poznać, ze naprawa pralek w najlepszym do tego miejscu, jakim jest serwis AGD, jest zdecydowanie wskazana? Oczywiście na pewno będzie tak wówczas, kiedy dana pralka przestanie już pracować. Co więcej jednak, warto zastanowić się nad naprawą pralek w momencie, w którym zaczną one wydawać inne niż dotychczas dźwięki, głośno pracować, zatną się programy….

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Skawina i okolice (w tym całe Małopolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Polecam! Mega szybko, rzetelnie i w dobrej cenie 💪

Miasto Skawina

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Skawiny w województwie Małopolskie. Zobacz: Serwis AGD Skawina praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.