Sprawdzony Serwis AGD z miasta Smolec

  Twoja pralka przestała pracować prawidłowo i zaczęła brudzić ubrania zamiast je dopierać? Spróbuj wykluczyć samodzielnie możliwe przyczyny takiego stanu rzeczy – upewnij się, iż dodajesz do prania odpowiednią ilość proszku lub innego detergentu. Pamiętaj, za duża ilość środka piorącego może przynieść odwrotny do zamierzonego skutek. Jeżeli bęben i filtr nie są zabrudzone i nie jesteś w stanie samodzielnie zdiagnozować przyczyny anomalii zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprawdzony serwis AGD Smolec, większość napraw przeprowadzamy podczas jednej wizyty.

  Serwis AGD działający w Smolcu i okolicznych miejscowościach. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD wszystkich dostępnych na rynku producentów. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty – gwarantujemy trwałość i bezpieczeństwo przeprowadzonych napraw. Usuwamy wycieki ze sprzętu, wymieniamy zużyte części, sporządzamy pisemną ocenę sprzętu i naprawiamy przyczyny błędów pojawiających się na wyświetlaczach.  Najbardziej innowacyjny i sprawdzony serwis AGD Smolec – samodzielnie wybierasz termin znając z góry jasno określony cennik. Możliwość płatności gotówką i kartą płatniczą.

  Serwis AGD - cennik

  Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Smolec

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.