Sprawdzony Serwis AGD z miasta Swarzędź

   Zepsuła Ci się pralka a sterta brudnego prania z dnia na dzień rośnie? Chciałbyś podjąć próbę naprawy dotychczasowego urządzenia nim zdecydujesz się na zakup nowego? Wiesz, iż częsta wymiana sprzętu AGD nie tylko jest bardzo kosztowna oraz nieekologiczna. Interesuje Cię sprawdzony i rzetelny serwis AGD Swarzędź który sprawnie i rzetelnie zdiagnozuje oraz usunie usterkę? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Szybko, tanio i profesjonalnie. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych serwisantów legitymujących się wszelkimi koniecznymi uprawnieniami.

  Serwis AGD świadczący usługi na terenie miasta Swarzędź i okolicznych miejscowościach. Szybkie terminy – nawet dziś lub jutro. Posiadamy długoletnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD wszystkich dostępnych na rynku producentów.  Większość napraw jesteśmy w stanie przeprowadzić podczas pierwszej wizyty. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia. Gwarancja trwałości i bezpieczeństwa przeprowadzonych napraw. Najbardziej innowacyjny serwis AGD Swarzędź – samodzielnie ustalasz termin wizyty online i od początku znasz dokładny cennik, nic Cię nie zaskoczy. Możliwość płatności kartą i gotówką.

  Serwis AGD - cennik

  Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Swarzędź

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.