naprawa suszarek do ubrań

Naprawa suszarek do ubrań Świętochłowice

Jedną z częstszych awarii w suszarkach jest problem suszeniem prania. Jeśli również Twoja suszarka do ubrań nie dosusza, nie czekaj i już dziś umów wizytę naszego serwisanta AGD. Naprawa suszarek do ubrań to nasza specjalność, w kilka chwil zdiagnozujemy problem i usuniemy zaistniałą awarię. Ponadto posiadamy przy sobie wiele części zamiennych, które umożliwiają naprawy w ciągu jednej wizyty.

Serwis suszarek do ubrań Świętochłowice

Chcesz umówić wizytę serwisanta na dziś lub sobotnie popołudnie? U nas bez trudu znajdziesz dogodny termin, ponieważ jesteśmy do Twojej dyspozycji seidem dni w tygodniu. Wizytę zarezerwujesz wygodnie, wypełniając nasz formularz online.

Naprawa suszarek do ubrań - cennik

Naprawa suszarek do ubrań wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Świętochłowice i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Dobry specjalista, szybko znalazł przyczynę awarii, cala naprawa trwała około godziny.Mati

Miasto Świętochłowice

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Świętochłowic w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Świętochłowice praca