naprawa lodówek

Obecnie w zasadzie w każdym domu znajdziemy lodówkę. Pozwala ona na prawidłowe przechowywanie surowego i przetworzonego pożywienia. Możemy jednak spotkać się z pewnymi awariami tego sprzętu. Lodówka może utrzymywać wyższą temperaturę niż ta ustawiona, mogą wydobywać się z niej niepokojące dźwięki lub kapać z niej woda. Właściciele lodówek napotykają też na sytuację, gdy lodówka wybija korki. Naprawa lodówek w wielu sytuacjach jest możliwa. Serwis AGD Szczecin nie poleca jednak samodzielnego podejmowania się tego zadania. To duże ryzyko.

Naprawa lodówek - cennik

Naprawa lodówek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Szczecin i okolice (w tym całe Zachodniopomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Polecam!

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

Miasto Szczecin

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Szczecina w województwie Zachodniopomorskie. Zobacz: Serwis AGD Szczecin praca