Sprawdzony Serwis AGD z miasta Wieliczka

  Masz problem z uszkodzonym dużym sprzętem AGD takim jak pralka, zmywarka, piekarnik lub płyta indukcyjna? Nie wiesz jak dostarczyć urządzenie do serwisu, nie dysponujesz odpowiednio dużym pojazdem ani transport mógłby Ci sprawić ogromną trudność? Bez obaw, zdajemy sobie sprawę z tego, iż dostarczenie uszkodzonego sprzętu AGD do specjalisty jest problematyczne. Dlatego nasz serwis AGD Wieliczka dojeżdża do klientów i oferuje przeprowadzenie wszelkich napraw na miejscu. Szybkie terminy, korzystne ceny i najlepsi specjaliści.

  Serwis AGD działający na terenie Wieliczki oraz w okolicach. Profesjonalne usługi w zakresie napraw wszelkiego rodzaju uszkodzonego sprzętu AGD – pralek, lodówek, mikrofalówek itp. Podłączenie i uruchomienie nowego sprzętu. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty wiodących producentów. Cieszymy się doskonałą opinią wśród klientów. W popularnych wyszukiwarkach zajmujemy czołowe pozycje pod hasłami takimi jak serwis AGD Wieliczka. Możliwość płatności gotówką oraz kartą płatniczą, wystawiamy faktury. 

  Serwis AGD - cennik

  Serwis AGD posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Wieliczka

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Dojazd gratis Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.