naprawa okapów

Serwis AGD w Wieliczce to miejsce, w którym odbywa się także naprawa okapów. Po co w zasadzie mieć taki okap w domu? Gdzie on w zasadzie jest instalowany? Otóż okapy standardowo znajdują się nad kuchenką. Ich zadaniem przede wszystkim jest pochłanianie nadmiaru wilgoci, z czym radzą sobie naprawdę doskonale. Co więcej, takie okapy nad kuchenką także wciągają zapachy, dzięki czemu w kuchni unosi się jedynie delikatny aromat, który drażni przyjemnie zmysły, a nie zaś ciężki zapach potraw i różnego jedzenia.

Naprawa okapów - cennik

Naprawa okapów wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Wieliczka i okolice (w tym całe Małopolskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Zamówiłem wizyte za pośrednictwem strony usterka.pl, co jest dosc wygodnym rozwiazaniem. Pan co prawda spóźnił sie prawie godzinę, ale zostalem o tym wczesniej poinformowany smsem. Pan byl bardzo miły i od poczatku do konca wiedzial co robi. Jego zadaniem byl montaż kabiny prysznicowej (bez brodzika). Zlecenie wykonane w dwie i pół godziny, alepoliczyl mi jak za dwie. Dzieki dodatkowemu rabatowi 10% ostatecznie zapłaciłem znacznie mniej niz się spodziewałem. Takze polecam:) 

Miasto Wieliczka

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Wieliczki w województwie Małopolskie. Zobacz: Serwis AGD Wieliczka praca