language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Dzisiaj praktycznie każdy mieszkaniec miejscowości Zielonka posiada pralkę. Po czym można poznać, że konieczna jest naprawa pralek? Przede wszystkim, trzeba tu powiedzieć nieco o tym, że generalnie to takie pralki naprawdę doskonale sprawdzają się na co dzień i zazwyczaj dzisiaj nie psują się one wcale tak często. Jednak jeśli tylko zaczną głośniej pracować, rzeczy będą nie do końca wyprane albo jeszcze coś innego będzie się działo z taką pralka, to absolutnie konieczna będzie wizyta w miejscu określanym jako serwis AGD.

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Zielonka i okolice (w tym całe Mazowieckie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Bardzo dobry fachowiec, szybki w pracy, zorganizowany, komunikatywny! 

Miasto Zielonka

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Zielonka praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.