serwis bram

Sprawdzony Serwis bram z Bielan Wrocławskich

  Twoja brama wjazdowa lub garażowa się zacina? Porusza się zbyt wolno i doprowadza Cię do szewskiej pasji? A może zatrzymała się i w ogóle nie da się jej ruszyć z miejsca? W każdym z powyższych przypadków pomoże serwis bram Bielany Wrocławskie. Po zgłoszeniu zlecenia szybko przyjedziemy na miejsce i wycenimy naprawę. Dzięki temu nie narazisz się na niespodziewane dodatkowe koszty, a my będziemy mogli sprawnie zająć się pracą. Naprawimy i zabezpieczymy Twoją bramę, byś nie musiał się z nią więcej męczyć.

  Brama garażowa lub wjazdowa odmawia współpracy? Wiemy jak fatalna jest taka sytuacja. System zabezpieczeń, który miał Cię chronić nagle nie pozwala Ci normalnie funkcjonować. Na szczęście jesteśmy my – serwis bram Bielany Wrocławskie. Spotykamy takie sytuacje na co dzień, gdyż setki klientów zlecają nam naprawy bram garażowych lub wjazdowych. Znamy się na tym jak mało kto – mamy wieloletnie doświadczenie w reperowaniu bram, a także profesjonalny sprzęt pozwalający nam naprawiać najróżniejsze bramy i systemy garażowe.

  Pytania i odpowiedzi

  Oczywiście, zapewniamy profesjonalną usługę. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia.
  Cykliczne kontrole wydłużają żywotność bram i pozwalają uniknąć kosztownego serwisu. Powinno się je przeprowadzać przynajmniej raz w roku.
  Wizytę można umówić wypełniając formularz online lub telefonicznie.
  Tradycyjnie gotówką lub kartą, ponieważ większość naszych fachowców ma przy sobie terminal. O możliwościach płatności u danego fachowca zostaniesz poinformowany po zarezerwowaniu usługi.
  Serwis bram jest objęty gwarancją. Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdziesz w naszym regulaminie.

  Serwis bram - cennik

  Serwis bram posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Bielany wrocławskie