serwis bram

Sprawdzony Serwis bram z Swarzędzia

  Kiedy Twoja brama wjazdowa lub garażowa jest zepsuta, powinieneś jak najszybciej ją naprawić. Nie tylko dlatego, że korzystanie z uszkodzonej bramy może być niewygodne, ale również ze względów bezpieczeństwa. Przecież brama ma także zapobiegać wchodzeniu obcych na Twój teren! Jeśli więc mierzysz się z zepsutą bramą, skontaktuj się z serwisem bram Swarzędź. Nasze usługi obejmują nie tylko naprawę, ale również konserwację i renowację bram, dzięki czemu zapobiegniesz usterkom na lata i zaoszczędzisz na naprawach.

  Doskonale wiemy, jak straszną rzeczą jest awaria bramy garazowej lub wjazdowej. Ba, nawet zwykłe spowolnione działanie takiej bramy może działać na nerwy, a co dopiero regularne zacinanie się. Wiemy to, gdyż na co dzień zajmujemy się naprawianiem takich usterek. Serwis bram Swarzędź to całościowa obsługa różnych rodzajów bram. Działamy na miejscu, u klienta – jakżeby inaczej? Sami zapewniamy narzędzia i materiały, Ty nie musisz się o nic martwić – w końcu sama zepsuta brama to wystarczająca bolączka.

  Pytania i odpowiedzi

  Oczywiście, zapewniamy profesjonalną usługę. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia.
  Cykliczne kontrole wydłużają żywotność bram i pozwalają uniknąć kosztownego serwisu. Powinno się je przeprowadzać przynajmniej raz w roku.
  Wizytę można umówić wypełniając formularz online lub telefonicznie.
  Tradycyjnie gotówką lub kartą, ponieważ większość naszych fachowców ma przy sobie terminal. O możliwościach płatności u danego fachowca zostaniesz poinformowany po zarezerwowaniu usługi.
  Serwis bram jest objęty gwarancją. Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdziesz w naszym regulaminie.

  Serwis bram - cennik

  Serwis bram posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Swarzędź